Інтернет ресурси, які допоможуть у вивченні англійської мови

для вивчення граматики:
1. English-test.net – окрім вправ з граматики Ви знайдете і вправи на відпрацювання лексичного запасу, ідіоматичних виразів та ін.
2. Tolearnenglish.com – освоївши цей сайт, можна обійтись і без підручників граматики, – тут є усе: від теорії до практичних завдань, яких, до речі, більше 10 тис.
3. Grammar-quizzes.com – багато тестів за різними граматичним аспектам плюс тренування пунктуації.
4. Englishgrammarsecrets.com – зовсім ненудний і цікавий сайт, на якому до кожного граматичного аспекту є невелике теоретичне обгрунтування.
5. Autoenglish.org – завдання можна виконувати онлайн або письмово, завантаживши та роздрукувавши необхідні вправи, а перед їх виконанням можна ознайомитись з теорією в текстовому або відеоваріанті.
6. Englisch-hilfen.de – велика база цікавих і різнопланових онлайн-вправ у англійській або німецькій версії.
7. Activities for ESL Students – практичні завдання з граматики для всіх рівнів, в тому числі багато двомовних вікторин для початківців.
для покращення словникового запасу:
8. По-перше, ось англійські онлайн словники, в яких слова мають тлумачення і варіанти вживань.
Якщо у вас добре працює зорова пам’ять, скористайтеся словниками в картинках для розширення вашого словникового запасу. Ось кілька цікавих ресурсів:
9. Test your English – щоб знати, куди рухатись, потрібно знати, де ви знаходитесь. Перевірте свій словниковий запас, щоб мати змогу встановити правильну мету. Робіть такі перевірки періодично для більшої мотивації та оцінювання досягнутих результатів.
10. Bab.la – найбільший інтернет-словник, який побудований за допомогою користувачів з 27 країн! Всі слова наведено в контексті в багатьох прикладах, реченнях, які також переводяться на потрібну Вам мову!
11. Fraze.it – ​​вивчення слів в контексті – ще один ефективний прийом. У списки веб-додатків сотні пропозицій від New York Times, The Economist, CNN та інших джерел новин, щоб показати, як слова і фрази використовуються в режимі реального мови.
12. Leengoo – творці цього проекту вважають, що нові слова можна запам’ятати тільки в контексті і тільки якщо ці слова хоча б кілька разів «позгадувати». На цьому й побудований метод вивчення. Найважливіша фішка сайту полягає в тому, що Leengoo стежить за прогресом вивчення, пропонуючи призабуті слова на повторне засвоєння.
13. English slang – британський і американський сленг.
14. Languageguide.org – тематичний словник в картинках з озвучуванням кожного слова, коли навести на нього мишку. Можна вивчати й інші мови на цьому ж сайті.
15. Learningchocolate.com – безліч тем, слова озвучуються. А також тут є вправи для тренування вивчених слів.
16. Lyrics Training – вивчення слів за допомогою музики. Вам пропонують прослухати пісню і відповідно до вашого рівня знання мови вписати в тексті слова, які співає зірка, але яких бракує у субтитрах. Залежно від обраного рівня, 10%, 25%, 50% або 100% слів не вистачає.
17. Ozdic – словник словосполучень. З його допомогою Ви зможете вивчити сталі вирази, такі як: “лягати  ліжко”, “йти до школи” тощо. Ресурс особливо корисний для блогерів і тих, хто потребує написати більш складні тексти англійською мовою, наприклад, есе, бізнес-пропозиції та презентації.
18. Learnenglish.de – тематичний словник з визначеннями слів у вигляді анімаційних картинок. Сайт має й багато іншої інформації та вправ, тому підходить для комплексного вивчення англійської мови.
19. Videovocab.tv – для тих, хто цікавиться бізнес темами та хоче вивчити професійну мову, – добірка відео-роликів на різну тематику з області бізнес-відносин.
для спілкування:
20. Conversation Exchange – можна спілкуватися як письмово, так і в скайпі чи в іншій формі усно онлайн.
21. Speaky – сайт для спілкування з красивим інтерфейсом та зручною навігацією.
22. How do you do – більше 50 тис зареєстрованих людей, серед яких Ви обов’язково знайдете свого ідеального співрозмовника.
23. Babel Village – свого роду соціальна мережа для спілкування, обміну думками та досвідом, зручний та красивий ресурс, який приємно юзати.
24. Babbel – багато послуг на цьому сайті платні, проте його користь в тому, що  тут можна спілкуватись з іншими людьми, які також вивчають англійську, або ж носіями мови.
25. Mylanguageexchange  – для того, щоб знайти друга по переписці, просто задайте йому характеристику і обирайте спікера зі 113 (!) країн.Також тут є словникові ігри, бібліотека або текстовий чат замість голосового.
26. InterPals – звичайна соціальна мережа, тільки акцент робиться на інтернаціональності та бажанні вивчити мови, спілкуючись.

Джерело: http://melni.me/60-sajtiv-dlya-vyvchennya-anglijskoyi-movy

Немає коментарів:

Дописати коментар